Kurumsal

İnnoMER Kimya 2012 yılında Los Angeles’da kuruldu. InnoMER Kimya Danışmanlık ,Türkiye’de ilk online olarak da hizmet veren, farklı girişimcilik yöntemleriyle Türkiye’de Kimya Sektöründe üretim ve AR&GE hizmeti veren şirketlere yeni bir boyut kazandırmayi hedefleyen ,hemen hemen tüm alanlarda kullanılan kimyasallar hakkında danışmanlık ve destek sağlayan bir şirkettir.

Kısa süre önce kurulmasına rağmen yurtdışında ve Türkiye’de ün salmış danışmanlarla çalışan InnoMER Kimya Danışmanlık, Türkiye’de danışmanlık hizmetleri alanında çok önemli bir yere sahip olmayı başardı. Türkiye’deki alışılagelmiş danışmanlık hizmetlerinden tamamen farklı olarak, müşterilerine yenilikçi, değişimci bir dinamik kazandıran InnoMER, Amerika’da birçok danışmanlık şirketinin çalıştığı gibi online hizmet vermeyi ve böylece çalıştığı Kimya şirketlerinin zaman harcamasını önlemeyi hedefliyor.

Gelişen teknoloji ve bilgisayar kullanımıyla birlikte online olarak verilen danışmanlık hizmetinin de öneminin arttığını vurgulayan InnoMER, müşterileriyle video konferansta görüşüyor, raporları online olarak hazırlıyor ve böylece Kimya şirketleri oturdukları yerden, hangi şehirde veya ülkede olduğu farketmeden danışmanlık hizmeti alabiliyor. InnoMER, uzun süredir kurulan şirketlere danışmanlık yapmasının yanısıra yeni kurulan şirketlere de birçok konuda yardımcı oluyor.

InnoMER Kimya Danışmanlık,Yeni ürün Araştırma&Geliştirme, Materyal Seçimi,Kimyasal Formülasyon,Literatur Taraması ,Uygulamaya göre teorik materyal dizaynı ve geliştirilmesi,Market Araştırması ve Proje Önerisi Hazırlama gibi birçok konuda kimya şirketlerine danışmanlık hizmeti veriyor.